Holiday Automobile Kuşadası Araç Kiralama

Herşey 5 araba ve işimize olan sevgimizle başladı.

Kuşadası oto kiralama 2001 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu. 5 araba ile başladığımız araç kiralama şirketimiz şimdilerde Kuşadası, İzmir, Bodrum Milas ve Dalaman hava alanlarında hizmet vermeye devam ediyor.

İşlerimizi büyütmenin yolunun dürüstlük ve müşteri memnuniyetinden geçeceğinin farkındaydık ve bu prensiplerimizi hala sürdürmekteyiz.

Kusadasi araç kiralama bir dünya markası değil elbette. Fakat Oto kiralama sektöründe bölgemizdeki en iyi hizmeti verdiğimizden eminiz ve bu anlayıştan asla vazgeçmeyeceğiz.
Sadece araba kiralamak için değil, bir kahvemizi içmeye de bekleriz...


Zaman Tünelimiz


Kuşadası

2012

Bazı müşterilerimiz uçuşlarını Bodrum Milas Hava alanından yana kullanmaya başladılar. Böylelikle Bodrum hava alanında da rent a car hizmeti vermeye başladık.


Kuşadası

2010

2010 senesinde müşterilerimize İzmir hava alanında hizmet vermeye başladık. Böylelikle müşterilerimiz kiraladıkları araçlarını direk İzmir hava alanından alma imkanı buldu. Bu sayede kiralık araçları ile başka bir ulaşım ücreti ödemeden direk evlerine ulaşmaya başladılar.


Kuşadası

2005

Bir müddet sonra araç filomuzu yeni ve daha konforlu araçlarla değiştirerek müşterilerimizin hizmetine kiralık arabalarımızı sunmaya başladık.


Kuşadası

2001

Holiday Automobile Kuşadası Oto Kiralama 2001 yılında küçük bir işletme olarak Kuşadasında kuruldu. O zamanlar sadece Kuşadası için oto kiralama hizmeti vermekteydik.